Topluluk Önünde Etkili Konuşma

Talep için iletişime geçiniz.

İlham veren konuşmalar yapmak için özgüven kazanmak, doğru hazırlık yapmak, etkili sahne performansı için tektikler ve ipuçlarından oluşan online eğitim.

 

Yaşımız ve mesleğimiz ne olursa olsun topluluk önünde konuşma yapmanın kaçınılmaz olduğu bir çağdayız. Daha da ötesi bu konuşmaların etkileyici olması ve fark yaratması, modern zaman insanının sahip olması gereken en önemli niteliklerden biri. İnsanlara ilham vermek, bir doğruya ikna etmek, bir sürece dahil etmek, bir ürünü satmak, onları etkilemek…

Topluluk önünde ilham verici konuşmalar yapmak, doğuştan gelen bir yetenek değil. Kendimize güvenerek, çalışarak ve doğru teknikleri uygulayacak öğrenip geliştirebileceğimiz bir beceri.

umut-esen-academy
efqs

Bu eğitimi tamamladığınızda

Öğrenmiş olacaksınız.

Bu kurs kimler için uygun?

Topluluk önünde etkili konuşma yapmak isteyen lider, eğitmen, girişimci, öğrenci ve çalışanlar

İnsanları etkilemek, bir görüşe ikna etmek, bir ürünü satmak, bir konuda ilham vermek isteyenler

Sahne endişesini ve topluluk önünde konuşma korkusunu özgüvene dönüştürmek isteyenler

Sunumlarını doğru ve etkileyici şekilde tasarlayıp sunmak isteyenler

Nelere Sahip Olacaksınız

SERTİFİKA

European Foundation Quality Standarts onaylı ve İSO 9001 kalite belgeli Umut Esen Akademi katılım sertifikası, eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcıların maillerine gönderilir.

KATILIM İÇİN

Eğitim bedeli 300 TL + KDV’dir.

Eğitim programına katılmak için kendinizi kısaca tanıtan ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı epostayı info@umutesen.com adresine göndermenizi veya iletişim sayfasındaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Eğitim Takvimi

* Program detaylarını öğrenmek için iletişime geçiniz.