Online Kariyer Atölyesi

Kendinize daha yakından bakarak başarı ve hedeflere giden yoldaki haritayı oluşturmak ister misiniz? Kariyerinize yeniden yön verebilmek için bu atölyeyi tasarladık.

Kimler için?

– Kariyerine doğru yerden başlamak isteyenler- Daha iyi bir kariyer isteyen profesyoneller

– Mesleğini ve iş yerini değiştirmek

isteyenler

– Aktif iş arama sürecinde olanlar

– Kendi işini kurmak isteyen girişimciler

– Emekliliği yaklaşanlar, emeklilik sonrası kariyerini planlamak isteyenler

 

 

 

 

 

Ortak bir hayalimiz var; herkesin işe koşarak gittiği zamanları düşünüyoruz!

Burada emeklilik için gün sayan insanlar yok. Bu hayalde her pazartesi migreni tutan insanlar yok. Pazartesi sendromu diye bir şey de yok, hayal bu ya, rahat bırakın kendinizi. Ve gerçek şu ki yaşamın yedide biri Pazartesi!

Bizler sürece inanıyoruz sonuca değil. Şimdilerde moda gibi görünse de Kaptan bunu bize yıllar önce söylemişti. Meselenin sonuç değil süreç olduğunun altını zarif bir şekilde çizmişti: “Ayrılık sevdaya dahil.”

Hayat hiç kolaylaşmıyor gibi, farkındayız. Özellikle de içinden geçtiğimiz pandemi gibi dönemlerde. Siz de yaşamı “mücadele” olarak tanımlayanlardan mısınız? “Kuşlara da fazla imrenme.” dedi meczûp. “Uçmanın da çoğu çırpınmak!” Haklı mı yoksa sizce kolaylaşabilir mi?

Bu atölyede kendimize dair şahane şeyler fark edeceğiz birlikte: “Unutmayın, bir çiçeğin ister yarısı, ister dörtte üçü, isterse tamamı açmış olsun, “çiçek açmış” deriz! diyor Estes.

Atölye süresince kişiye özel kariyer envanterini dolduracağız. Yaşam amacını bulmaya, onunla örtüşen kariyeri planlamaya niyet edeceğiz.

—————————————

Atölye Liderleri: Zühal Yiğit & Şenay Cengiz Aslan

Tarih : 11- 12 Aralık 2021

Saat : 14:00-18:00

Platform : Zoom

Ücret : 500 TL (KDV dahil)

Katılmak için

Katılım talebinizi info@umutesen.com ‘a mail atarak iletebilirsiniz.

Ödeme için iban bilgileri isteyebilir veya kredi kartı ile buradan ödeyebilirsiniz.

Çağın en güçlü gelişim aracıya tanışmak ister misiniz? ICF Profesyonel Koçluk Sertifika Programımız için lütfen tıklayınız