Sık Sorulan Sorular

Koç seçiminde kriterler şunlar olabilir:

– Nereden ve nasıl bir koçluk eğitimi almış? Geçerli bir koçluk sertifikası var mı?

– Aldığı diğer eğitimler ve nitelikleri nelerdir?

– Kendi hayatındaki başarı ve mutluluk yeterliliği başkasına koç olmak adına umut verici midir?

– Koçluk felsefesi ve deneyimi nasıldır?

– ICF üyeliği ve ICF unvanı var mı?

– Başarı hikayeleri neler?

– Sizinle uyumu nasıl?

Koçluk görüşmelerinin gizlilik ve rahat hissetme esaslarına bağlı olarak tercihen sessiz, sakin ve dikkat dağıtacak unsurların olmadığı bir ortamda gerçekleşmesi gerekir. Biz koçluk görüşmelerimizi Maslak Sun Plaza’daki ofisimizde gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında kimi koçluk görüşmeleri tercih ve şartlara bağlı olarak danışanın evinde veya ofisinde, sakin bir kafe-restoran vb. yerlerde yapılabilmektedir.

Evet, mümkün. Ulaşım ve trafikle zaman kaybetmek istemeyen, dünyanın her yerinden evinin konforunda koçluk almak isteyen veya sosyal mesafeye dikkat eden danışanlarımız için esnek ve ekonomik koçluk paketleri sunuyoruz. Zoom, Skype vb. görüntülü arama programları üzerinden koçluk görüşmesi yapıyoruz. Süre ve içerik olarak ise hiçbir farkı yok. Hatta teknik olanaklar açısından daha işlevsel ve pratik tarafları var. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Seans süremiz 50 dakikadır.

Koçluk almaya karar verdiğinizde aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız yeterli. Ön görüşmeyi telefonda yapıyoruz. Varsa sorularınızı da bu görüşmede cevaplıyoruz. İlk seans için randevu oluşturduktan sonra sizi belirlenen gün ve saatte ofisimize bekliyoruz.

Koçluk görüşmelerinin temel ilkesi gizliliktir. Koç, danışan tarafından verilecek tüm bilgilerin, seans içeriklerinin, her türlü yazılı ve sözlü paylaşımların, seanslar sırasında alınacak notların gizli kalacağını taahhüt eder. Yasalar aksini gerektirmedikçe veya danışanın onayı olmadıkça hiçbir veri üçüncü kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmaz. Bu gizlilik taahhüdü ilk seans öncesi yazılı bir sözleşmeyle belgelendirilir.

Elbette. Umut Esen Eğitim & Danışmanlık, Gaziosmanpaşa Vergi Dairesine bağlı resmi bir firmadır. Yapılan tüm hizmetlerde makbuz kesilmektedir.

Evet, tüm kredi kartı ile ödeme alıyoruz. 

Aklınıza gelen diğer tüm sorular için aşağıdaki iletişim bölümünden bize anında ulaşabilirsiniz.