Umut Esen Akademi olarak 20 yıla yakın eğitim tecrübemizle bireylere ve kurumlara yönelik gelişim ve motivasyon süreçleri tasarlayıp uyguluyoruz. Eğitimlerimizi modern çağ insanının beklentilerine uygun olarak tam donanımlı içerik, ilgi çekici yöntemler, üst düzey sunum teknikleri ve  “optimum zaman, maksimum verim” ilkesiyle hazırlıyoruz. 
Bireysel ve kurumsal tüm eğitimlerimizi talep ve koşullara göre yüz yüze veya online sunuyoruz. Süre, içerik ve yöntem olarak en uygun eğitimler için istek ve ihtiyaçlarınıza kulak veriyoruz.
Akademimiz Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF akreditasyonuna ve ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.

Akademik kadromuz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Akademi Hakkında
Akademi Hakkında
Previous
Next

ICF Profesyonel Koçluk Eğitimi

Çağın en güçlü dönüşüm aracı olan koçluğu hem akademik hem de uygulamalı olarak öğreneceğiniz 125 saatlik online program.

ICF Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Öğrencilerin potansiyel ve performansını en üst düzeye çıkartmak için ilham veren koçlar yetiştiren uzmanlık eğitimidir.

Akademi Hakkında

ICF İlişki Koçluğu Eğitimi

İlişkilerini güçlendirmek isteyen çiftler ve mutluluğu yakalamak isteyen bireyler için ilham veren koçlar yetiştiren uzman koçluk eğitimidir.

ICF Kariyer Koçluğu Eğitimi

İş hayatında en üst potansiyel için farkındalıklar ve iç görüler sağlamak amaçlanır. Konular birey, takım ve yönetici açısından ele alınır.

 

İş'te Zihinsel Çözümler

Kısır Döngülerden Çıkmak

Aklından Geçeni Biliyorum

Etkili İletişim Sanatı

Zaman ve Hedef Yönetimi

Referanslar